Správa LAN a Wifi sítí Webdesign a tvorba webu Bezdrátový internet Virtuální prohlídky Wifi řešení

Nabízené služby,virtuální prohlídky,tvorba virtuální prohlídky Znojmo, webdesign Znojmo, tvorba www stránek Znojmo, levný internet Znojmo, levný internet Šumná, levný internet Vranov nad Dyjí

Poskytujeme široké spektrum služeb, které realizujeme buď sami, nebo za pomocí partnerů. Jsme Vám schopni nabídnout připojení k internetu za pomocí bezdrátové Wifi technologie, dále pak vytvoření virtuálních 3D prohlídek Vašeho objektu (hotelu, penzionu, rekreačního zařízení...)

Bezdrátový Wifi internet

Nabízíme levné připojení k internetu realizované na Wifi technologii 5 GHz v obcích Šumná, Štítary, Lesná, Onšov, Vranov nad Dyjí, Oslnovice, Bítov, Zálesí, Chvalatice, Blížkovice, Láz, Nové Sýrovice.
Pro více informací nás kontaktujte.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky jsou efektní a poutavou formou prezentace Vašeho objektu (hotel, restaurace, či jiný areál) na internetu. Pro uživatele jsou velice zajímavé a mají větší vypovídající hodnotu nežli klasická fotografie.
Pořiďte si svoji vlastní 3D virtuální prohlídku!

Správa počítačových sítí

Zajišťujeme budování a správu LAN a Wifi sítí. Nastavíme a uvedeme vaši kabelovou, či bezdrátovou síť a sítové komponenty do provozu, zajišťujeme také následnou údržbu a kontrolu.
Provádíme konfigurace zařízení postavené na MS Windows 2003 server, dále pak na platformě MikroTik a AirMax.

Tvorba WWW stránek, webdesign

Webové stránky jsou dnes již standardním prostředkem marketingu a konkurenčního boje, proto se snažíme vytvářet Vaše internetové stránky na míru a co nejvíce splnit požadavky klienta na vzhled a funkčnost webu. Snažíme se vytvářet osobité stránky, které pomáhají dotvářet image a styl podniku, či podnikatele.

Webkamery

Po dohodě a předchozí konzultaci provádíme montáž, připojení a konfiguraci internetových IP kamer - jak externích, tak interních. Zajišťujeme také připojení těchto kamer na naši internetovou síť a poskytnutí veřejné IP adresy pro přístup odkudkoliv. Je zde i možnost implementace sníků z kamery na web.